Email: postmaster@kamagra-prodej.cz

FAQ

Co je Kamagra?

KAMAGRA

Kamagra je obecná chemická sloučenina. Tento obecný alternativní lék (sildenafil citrát), je osvědčený lék, který užívají muži, kteří trpí erektilní dysfunkcí, často označované jako impotence. Jedná se o účinní lék, který může pomoci mnoha lidem, kteří mají problém dosáhnout a udržet erekci, když jsou sexuálně vzrušenií. Kamagra je 100% náhradou Viagry co se týče účinku.

Kamagra oral jelly

také získává obrovskou popularitu jako víkendové pomoc k lepšímu sexuálnímu životu pro všechny páry, jimž poskytuje větší a déletrvající erekci při sexuální intimitě. Všechny léky Kamagra jsou velmi oblíbené, proto že mají širokou škálu aplikací. Například kamagra soft je žvýkací tableta, kamagra polo je cmúlací a také společnost AJANTA PHARMA nabízí i šumivou KAMAGRU, která si získává popularitu.

Co je Erektivní dysfunkce nebo impotence?

Erektivní dysfunkce nebo impotence

 

Impotence nebo erektilní dysfunkce (ED) je neschopnost muže dosáhnout nebo udržet erekci dostatečně dlouhou pro jeho sexuální potřeby a potřeby svého partnera. Většina lidí trpí touto neschopností v určitém okamžiku svého života. Zpravidla do 40 let. Nemá to psychologicky vliv na ostatní průběh života. Někteří muži pociťují chronickou, kompletní erektilní dysfunkci (impotence) dokud ostatní mohou dosáhnout částečné nebo krátké erekce. Časté poruchy erekce mohou mít emocionální a vztahové problémy. To často vede ke snížení sebevědomí a dokonce i deprese. Toto má mnoho příčin, z nichž většina jsou léčitelné. Erektilní dysfunkce nebo impotence není nevyhnutelným důsledkem stárnutí.

Proč je Kamagra levnější než konkurence?

KAMAGRA – cena

 

Jak víte v každém obchodě, značkové zboží je vždy dražší než neznačkový – alternativy. Stejně jako všechny ostatní produkty i při lécích, značky “ jsou vždy dražší než generické ekvivalenty – Generic Pharmaceuticals, ale vyrábějí se stejnými standardy, nemají však stejný marketing prodeje a náklady na vývoj. Nejlepším příkladem jsou léky proti bolesti. Na trhu je x léků proti bolesti od značkových až po generické kde je rozdíl v ceně až 800%. Nicméně, chemicky jsou stejné. To je stejné u Kamagra. Kamagra jako generikum je hlavním konkurentem a mnohdy i lepší. Protože se jedná o generickou verzi svého hlavního konkurenta, je mnohem levnější. To znamená, že můžeme ušetři velmi mnoho finančních prostředků. Poskytneme vám nejlevnější lék na impotenci, jsme Vám k dispozici v našem internetovém obchodě. Víme Vám nabídnout garanci kvality, diskrétnost zásilky, dodání do 48 hodin a určitě i online poradenství.

Co je Kamagra oral Jelly nebo gel?

Kamagra oral Jelly nebo gel

Chemicky je malý rozdíl mezi tabletami Kamagra a ústní želé. Hlavní výhodou je že v tekuté formě se látka sildenafil citrát dostává do těla rychleji, to obvykle vede k rychlejší a silnější reakci. Také je to kapalina která se lépe polyká. To je velké plus pro lidi, kteří mají problémy s polykáním tablet. Další výhodou je široká škála chutí Kamagra želé.

Jak Kamagra funguje?

Kamagra – pomoc při erekci

Kamagra pomáhá mužům, kteří trpí syndromem erektilní dysfunkce a přestávají reagovat na sexuální stimulaci. Erekce znamená že tepny v penisu se uvolňují a rozšiřují způsobují větší průtok krve do penisu.To má za následek erekci. Pokud jsou nervy zúžené nefungují správně, pak penis může mít problémy, aby se vztíčil. Kamagra zvyšuje průtok krve do penisu umožňuje člověku získat a udržet erekci, zatímco on je sexuálně vzrušený.
Pomocí Kamagra (na rozdíl od některých jiných obecných možnosti) může člověk reagovat na romantické a erotické stimulace během pohlavního styku.

Jak rychle účinkuje Kamagra oral jelly?

Kamagra oral jelly – účinek

 

Kamagra oral jelly účinkuje 10 min. po užití, samozřejmě účinek závisí na funkčnosti metabolismu každého jedince. U tablety trvá účinek 30 až 40 min. po užití. Obecně se doporučuje, aby se Kamagra tablety užívaly alespoň jednu hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

Jak rychle účinkuje Apcalis oral jelly?

Apcalis oral jelly – účinek

 

Apcalis oral jelly účinkuje 10 min. po užití, samozřejmě účinek závisí na funkčnosti metabolismu každého jedince. U tablety trvá účinek 30 až 40 min. po užití. Obecně se doporučuje, aby se Apcalis tablety užívaly alespoň jednu hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

Způsobují Kamagra a Apcalis automatickou erekci?

Kamagra a Apcalis – erekce

 

Kamagra oral jelly a Apcalis oral jelly nezpůsobí automatickou erekci. S Apcalisom a Kamagra nebudete mít automaticky erekci. Musíte být sexuálně vzrušení a důvěrně stimulovat erekci. Jestliže jste užil Kamagra nebo Apcalis a nemáte sexuální stimulaci, nic se nestane. Jsou to léky, které mohou přispět ke zlepšení a udržení erekce. Jsou účinné u většiny mužů, kteří trpí impotencí, erektilní dysfunkcí nebo jiným podobným problémům s erekcí.

Jak dlouho Kamagra působí?

Kamagra – délka účinku

 

Trvalé účinky Kamagry jsou závislé od vašeho metabolismus, jaké jídlo jste užil a další přispívající faktory (např. potraviny a nápoje). Avšak ve většině případů Kamagra účinkuje 4 až 5 hodin po požití. V případě požití alkoholických nápojů se účinek Kamagra oral jelly a ostatních léků snižuje.

Je Kamagra bezpečná?

Kamagra – bezpečnost

 

Chtěli bychom ujistit všechny naše klienty, že všechny naše výrobky jsou naprosto bezpečné. Nedávná zpráva, že Kamagra mohou být nebezpečné, jsou neopodstatnené .Kamagra a Apcalis jsou vyráběny jako nejvyšší úroveň od Ajanta Pharma Limited. Ajanta je známá po celém světě pro výrobu vysoce kvalitních léčiv.

Mohu Kamagra nebo Apcalis užít po jídle?

Kamagra – užívání po jídle

Ano, ale Apcalis a Kamagra jako každý jiný lék po velkém jídle, nebo jídle s vysokým obsahem tuku, může způsobit, že účinek se projeví trochu později. To je způsobeno zpožděním které působí v trávicím traktu. Apcalis jelly a Kamagra jelly v tomto případě bude účinkovat mnohem rychleji než tablety.

Jaké jsou možné nežádoucí účinky Kamagra?

Kamagra – nežádoucí účinky

 

Podobně jako všechny léky, může i Kamagra způsobit některé nežádoucí účinky. Ty jsou obvykle mírné a přijatelné a netrvají déle než několik hodin. Některé z těchto nežádoucích účinků při užití vyšších dávek Kamagra oral jelly jsou bolest hlavy, zarudnutí v obličeji, žaludeční nevolnost a několik hlášení o ucpání, průjem a závratě. Kamagra může také stručně způsobit namodralé nebo rozmazané vidění nebo citlivost na světlo.
Je také třeba připomenout, že pokud trpíte nežádoucími účinky, je docela pravděpodobné, že užíváte příliš velké dávky a je třeba snížit dávkování, čímž se sníží i vedlejší účinky, nebo dokonce odstraní úplně.

Jak skladovat léky Kamagra oral jelly a Kamagra?

Kamagra – skladování

 

Želatinu KAMAGRA udržujte na místě mimo dosah dětí. Skladujte při teplotách do 30 ° C. Skladujte v původním balení, chraňte před vlhkostí. Po uplynutí doby spotřeby vyznačené na obalu KAMAGRU nepoužívejte. Doba spotřeby se vztahuje k poslednímu dni vyznačeného měsíce.

Jak vypadá výrobek a co obsahuje balení Kamagra oral jelly?

Kamagra oral jelly – obsah balení

 

Barva želatiny KAMAGRA se mění podle příchutě, konzistence je želatina, příchutě: pomeranč, banán, vanilka, jahoda, lesní plody, mléčný karamel, ananas. Balení je obdélníkový sáček udržující aroma malého formátu, vybavený odtržitelná částí pro možnost snadnějšího otevření.

Jestliže jste užili více KAMAGRA, jak je předepsáno

Kamagra – užití většího množství přípravku

Užití léku KAMAGRA v množství větším než 100 mg nezvyšuje účinky léku, oproti tomu má za následek zvyšování počtu kontraindikací a jejich zhoršení.

Proč jsou Vaše výrobky tak levné?

Existuje několik důvodů. Neutrácíme peníze za marketing , výrobce se nachází ve svobodné ekonomické zóně ( offshore ) a výrobní náklady jsou výrazně nižší.

Prodáváte originální nebe generické přípravky?

Na stránkách našeho obchodu najdete originální i generické přípravky . Všechny generické výrobky uložené do nákupního košíku budou označené jako generické, i když budou mít stejný název jako originální přípravek.

Jaké léky prodáváte? Najdu k nim přesný popis a příbalový leták?

Příbalový leták dostanete k léku při doručení . Přesný popis přípravku naleznete v sekci O PRODUKTECH, nebo přímo na stránce samotného produktu,

Co je to generický lék?

Generikum je lékový ekvivalent originálního léku se stejnými složkami . Složení generika je zcela identické se složením originálního přípravku.

Proč se název vytištěn na tabletce odlišuje od názvu léku?

Název vytištěn na tabletce označuje léčivou látku přípravku. Generické léky mají stejné složení a stejné vlastnosti jak patentově chráněné originální přípravky. Liší se pouze v názvu. Výrobci generických léčiv nesmí používat názvy oroginálních přípravků, což by vedlo k porušení autorských práv.

Proč se tvar pilulky liší od originálního?

Tvary se liší ze stejného důvodu, jako je uvedeno výše . Tvar pilulky je duševním vlastnictvím výrobce a jeho reprodukce bude považována za porušení autorských práv.

Jaký je rozdíl mezi žvýkacími ( soft ) a obyčejnými tabletami ?

Rozdíl spočívá v rychlosti účinkování (soft tablety působí rychleji než obyčejné ). Žvýkací tabletky se rozpouštějí pod jazykem, což umožňuje konzumaci alkoholu nebo tučných jídel před pohlavním stykem. Když užíváte obyčejné tablety, v žádném případě byste neměli konzumovat alkohol ani tučná jídla.

Co obsahuje balení?

Balení obsahuje převážně 4 tablety – počet tablet je uveden v názvu produktu nebo na produktové stránce. Tabletky jsou zabalené v blistrech. K přípravkům je zasílán příbalový leták.

Budete nabízet v budoucnu i Další přípravky?

Ano, nabídku našeho e ​​- shopu budeme dále rozšiřovat. Pokud potřebujete přípravek, který nenajdete na našich stránkách, dejte nám prosím vědět a my se pokusíme přidat ho do našeho sortimentu co nejdříve[/expand]

Jaké jsou zásady ochrany osobních údajů?

Bezpečnost Vašich osobních údajů a ochrana Vašeho soukromí je naší největší prioritou. Podívejte se prosím do sekce Ochrana osobních údajů na stránce Obchodní podmínky. Náš on – line objednávkový systém používá nejnovější šifrovací technologie, které zaiťujú nejvyšší stupeň ochrany Vašich údajů a informací. Všechny naše počítačové systémy byly testovány, aby byla zajištěna maximální ochrana.

Jaké jsou storno podmínky?

Můžete zrušit objednávku před jejím odesláním. Pokud je Vaše objednávka odeslána, stornovat ji už nemůžete. Podívejte se prosím na sekci Storno objednávky na stránce Obchodní podmínky.

Máte nějaké věkové omezení?

Ano, neprodáváme zboží osobám mladším 18 let.

Jakým způsobem posíláte zboží ?

Zboží zasíláme výhradně prostřednictvím České pošty, 1 třídou na dobírku, nebo POSTE RESTANTE.

Co mám dělat , když mi doručí poškozený balík , nebo mi balík vůbec nepřišel?

V tomto případě kontaktujte naši technickou podporu. Buď znovu odešleme zásilku s Vaší objednávkou nebo se pokusíme společně  problém vyřešit s doručovatelem.